لیست محصولات این تولید کننده Heorshe هیروشی

مشخصات ، قیمت و خرید محصولات Heorshe هیروشی

پستانک نوزاد                 سرشیشه نوزاد 

دندانگیر نوزاد

نی نی لازم اولین و بزرگترین نمایندگی فروش اینترنتی محصولات هی اور شی Heorshe در ایرانویژگی شیشه شیر های هی اُر شی


از ویژگی های خاص  شیشه شیر ضد نفخ heroshe که آن را منحصر به فرد کرده است جنس 100 درصد سیلیکونی آن است. این محصول دارای بطری و سرشیشه  از جنس سیلیکون و نرم و انعطاف پذیر برای نوزاد است. سر شیشه این محصول سر پهن می باشد که شستشو و پر کردن آن را آسان می کند. این ویژگی برای مادران بسیار مهم است تا تمام قسمتهای شیشه را بتوانند بشورند. شستشو را می توانید با دست و در ماشین ظرفشویی انجام دهید. برای گرم کردن شیر نیز, می توانید از مایکرویو  استفاده کنید.


همچنین این سر شیشه شیشه شیر ضد نفخ heroshe از نوع جریان سریع است که برای نوزادان بالاتر از 9 ماهگی مناسب است. یکی از مشکلات نوزادان بعد از شیرخوردن , نفخ و رفلاکس نوزاد می باشد. از این رو یکی از ویژگی های  مهمی که در شیشه شیرها باید در نظر داشته باشید ضدنفخ بودن آن است. این ویژگی باعث می شود که در هنگام شیر خوردن, هوای کمتری وارد وارد معده نوزاد می شود و و از نفخ نوزاد جلوگیری می کند.


شیشه شیر هی اور شی مناسب برای نوزادانی است که همزمان با شیر مادر و شیر خشک تغذیه می شوند. این محصول با داشتن سرشیشه گرد و پهن مانند سینه مادر است و نوزاد هنگام شیر خوردن با شیشه شیر تغذیه ای مانند تغذیه با شیر مادر را  تجربه می کند. سبک بودن و انعطاف پذیری بالای آن, در دست گرفتن شیشه شیر را توسط مادر و نوزاد راحت می کند.

بیشتر