روش های ارسال فروشگاه اینترنتی نی نی لازمPost tino.jpg

پست سفارشی و پیشتاز :

 تعرفه ارسال سفارشات با پست سفارشی پایین تر از پست پیشتاز می باشد. در عین حال تعرفه آن نیز مقرون به صرفه تر ولی سفارش دیرتر از پیشتاز به دست مشتری می رسد .تعرفه ارسال سفارشات با پست پیشتاز بالاتر از پست سفارشی می باشد. در عین حال سفارش سریعتر به دست مشتری خواهد رسید.در این دو روش مرسولات در سراسر ایران  به خریداران محترم  تحویل داده می شود و هزینه ی آن با توجه به وزن کالا به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند.( هزینه دقیق ارسال که شامل هزینه پست و بسته بندی و آماده سازی مرسولات می باشد ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود )د .

 

 زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پست سفارشی بستگی به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از فرستنده دارد که به ترتیب به شرح زیر است:

     استانهای همجوار - زمان تحویل دو الی سه روز (نهایتاً 4 روز*)

    استانهای غیرهمجوار - زمان تحویل سه الی چهار روز (نهایتاً 5 روز*)

    استانهای دور - زمان تحویل چهار الی پنج روز (نهایتاً 7 روز*)زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پست پیشتاز در تمامی استانها دو روز می باشد* محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد.در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست با کلیک روی عکس زیر پیگیری کنید:http://newtracking.post.ir/Content/Image/rahgirigicon-blue.png

شاخه‌ها